à
â
æ
ç
è
é
ê
ë
î
ï
ô
œ
ù
û
ü
Ÿ

słownik francusko-polski

Znajomość języków obcych to bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach. Warto nad tym pracować również samodzielnie. Bardzo przydatny podczas nauki języka francuskiego jest nasz słownik francusko-polski, który ilością zgromadzonych haseł wyróżnia się spośród konkurencji. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę poszukiwane przez Ciebie słowo i za chwilę już jego tłumaczenie pojawi się na ekranie. Słownik zawiera także hasła specjalistyczne. Nie musisz już chodzić do biblioteki i przeszukiwać słowników. Tłumaczenie z języka francuskiego na polski wybranego przez Ciebie hasła jest dostępne w błyskawiczny sposób. Poza tym nasz słownik francusko-polski podaje także synonimy oraz zwroty i wyrażenia z danym słowem. Jest to niezwykle pomocne podczas nauki języka obcego. Dzięki nam szybciej i sprawniej nauczysz się języka francuskiego.

Nasz słownik działa w dwie strony - możesz otrzymać tłumaczenie z języka polskiego na język francuski lub z języka francuskiego na język polski, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki.

Uczysz się francuskiego? Chcesz poznać nowe wyrażenia w tym języku? Jeżeli tak, słownik francusko-polski na pewno Ci się przyda. Wystarczy, że wybierzesz z alfabetycznego spisu literkę, na która ma zaczynać się wyrażenie. Twoim oczom ukaże się spis wszystkich słów, które zaczynają się na podaną literę. Szybkie i skuteczne wyszukiwanie wrażeń - to właśnie słownik francuskiego przygotowany przez zespół Ling.pl. Dzięki nam nauczysz się wyrażeń po francusku oraz ich odpowiedników w rodzimym języku polskim.

SŁOWNIKI JĘZYKA francusko-polskiego

słowniki języka francusko-polskiego

Słownik uniwersalny francusko-polski: 7,901
Słownik prawniczo handlowy francusko-polski: 35,822
Słownik środowiska francusko-polski: 5,094
Słownik nieruchomości francusko-polski: 5,656
Słownik terminów Unii Europejskiej francusko-polski: 8,565
ECTACO słownik francusko-polski: 128,309
Otwarty słownik francusko-polski: 80,106